Poseta delegacije Lovačkog saveza Srbij pokrajinskom Lovačkom savezu

24. april, 2019

U Novom Sadu se razgovaralo o saradnji dva saveza. Sva otvorena pitanja će biti razmotrena na sastanku užeg rukovodstva…

POSETA DELEGACIJE LOVAČKOG SAVEZA SRBIJE
POKRAJINSKOM LOVAČKOM SAVEZU

Sednica Upravnog odbora Lovačkog saveza Vojvodine održana je 23. aprila 2019. godine u Novom Sadu. Na poziv Novaka Andrića, novoizabranog predsednika LSV, sednici su prisustvovali predsednik Lovačkog saveza Srbije, Bratislav Ćirković i potpredsednik Lovačkog saveza Srbije, Bojan Radovanović.

Razgovaralo se o daljoj saradnji dva saveza, o neplaćenoj članarini od strane Lovačkog saveza Vojvodine, učešću predstavnika Lovačkog saveza Vojvodine u radu organa i tela Lovačkog saveza Srbije, kao i na predstojećoj redovnoj sednici Skupštine Lovačkog saveza Srbije.

Sva otvorena pitanja će biti dodatno razmotrena na sastanku užeg rukovodstva LSV i LSS, koji će se održati u prvoj polovini maja, kako bi se došlo do obostrano prihvatljivog rešenja.