Sa lovcima do čiste Srbije!

30. april, 2019

Lovački savez Srbije u saradnji sa Ministarstvom zaštite životne sredine, 02. juna organizuje veliku akciju uklanjanja divljih deponija iz lovišta.

Drage lovkinje i lovci

Akcija pod nazivom „Sa lovcima do čiste Srbije“ biće organizovana na nivou cele države. Pozivamo vas da kao savesni lovci,a pre svega zaštitnici prirode uzmete učešće i pomognete da učinimo lepšim dom mnogih biljnih i životinjskih vrsta.Akcija je otvorena i za ljude koji nisu lovci,a žele da zajedno sa nama učine nešto korisno za životnu sredinu.

Lovački savez Srbije će svim lovačkim udruženjima pomoći u organizaciji i dostaviti biorazgradive džakove za prikupljanje otpada.Potrudimo se da svi zajedno našim malim naprom damo veliki doprinos za celu planetu.

Lovački savez Srbije,u službi prirode.