Održana redovna sednica Skupštine LSS

24. maj, 2022

U subotu 21.05.2022. godine u Pozorištu Paraćin u Paraćinu održana je redovna sednica Skupštine Lovačkog saveza Srbije. Sednici je prisustvovalo 92delegata, kao i članovi Upravnog odbora, Nadzornog odbora i Suda časti. Pored usvajanja izveštaja o radu predsednika UO LSS Bratislava Ćirkovića, predsednika NO LSS Slađana Markovića, predsednik Suda časti Vukića Kostića i finansijskog izveštaja o materijalnom poslovanju, kao i usvajanja članarine i finansijskog plana za 2022. godinu, svi delegati imali su priliku da postave pitanja, iznesu stavove i svoje predloge. Za diskusiju se prijavlio desetak delegata koji su pohvalili rad LSS, naročito pomake koji se tiču osiguranja i digitalizacije sistema, uputili kritike kao i sugestije za naredni period.