Otvaranje Sajma nautike, lova i ribolova

07. april, 2022

Danas je na otvaranju Sajma nautike, lova i ribolova ministar Tomislav Momirović posetio i štand Lovačkog saveza Srbije, tokom kog je razgovarano o saradnji ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastukture i Lovačkog saveza Srbije u vezi sa projektovanjem zelenih prelaza za divljač na vodećim saobraćajnicama.

Ministar Momirović izrazio je zadovoljostvo povodom upešno realizovanog projekta Postavljanja saobraćajne signalizacije „divljač na putu“. Takođe su gosti štanda bili i ataše za poljoprivredu ambasade Republike Češke gospodin Vladimir Vana , kao i državni sekretar ministarstva poljoprivrede Željko Radošević. Teme o kojima je predsednik Bratislav Ćirković razgovarao jesu unapređenje lovstva koz zajedničku saradnju i projekte.