Podnete krivične prijave protiv svih aktera u hajci na predsednika LSS

06. oktobar, 2022

Poštovani,

Svedoci ste da se danima unazad vodi hajka na aktuelnog predsednika Lovačkog saveza Srbije, gospodina Bratislava Ćirkovića, tokom koje je iznet niz neistina i lažnih optužbi, a koje ne samo da narušavaju lični ugled, već pre svega narušavaju ugled institucije za koju se svi zalažemo. Tim povodom, podnete su krivične prijave protiv svih aktera u ovom pokušaju degradacije i destabilizacije Lovačkog saveza Srbije koji su putem vibera, e-maila, društvenih mreža i pojedinih medija plasirali neistinite optužbe i davali lažne izjave protiv predsednika Ćirkovića . Prijave su podnete nadležnom tužilaštvu u Beogradu, a u toku dana prijave će biti podnete i SBPOK (Služba za borbu protiv organizovanog kriminala).